Do you want to see the best office spaces in Poland?
We will announce the winners on October 3rd!

OFFICE SUPERSTAR 2018 is a competition that rewards the best office designs in Poland. If your office has an exceptional common area, great conference rooms or innovative solutions in the context of workplace design – sign up for the competition and win the title of the best office in Poland!

The competition covers 16 categories, e.g. The Best Office in the BPO/SSC Sector, Innovations and Technology, The Best Conference Room and The Best Office in: Cracow/Lodz/Tricity/Wroclaw.

If..

- your office has a unique design and décor that’s worth showing to a broad audience
- your company wants to attract the biggest talents from the labour market
- you believe that an office is much more than just a workplace

W ramach projektu oferujemy niepowtarzalną okazję do promowania swoich wnętrz i pomoc w budowaniu wizerunku innowacyjnej i nowoczesnej firmy! Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy cykl warsztatów, które pozwolą dowiedzieć się więcej o trendach przyszłości w zakresie aranżacji powierzchni, która pozytywnie wpływa na motywację oraz efektywność pracowników.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz gala wręczenia statuetek odbędzie się w trakcie konferencji Gali OFFICE SUPERSTAR w październiku.

Zapoznaj się z tegorocznymi kategoriami OFFICE SUPERSTAR.

Przestrzeń socjalna

Sala konferencyjna

Innowacje i technologie

Biurowy wellness

Biuro coworkingowe

Biuro w branży prawniczej

Biuro w branży technologicznej

Biuro w branży doradczej

Biuro w branży BPO/SSC

Biuro w branży finansowej

Biuro w branży kreatywnej

Biuro w magazynach

Najlepsze biuro regionalne: Kraków

Najlepsze biuro regionalne: Trójmiasto

Najlepsze biuro regionalne: Wrocław

Najlepsze biuro regionalne: Łódź

Najlepsze biuro regionalne: Poznań

LAUREACI 2018

Przestrzeń socjalna

Boldare

Biuro coworkingowe

HubHub

Biuro w branży BPO/SSC

People Scout

Biuro w branży doradczej

KIDs&Co.

Biuro w branży finansowej

ING Bank Śląski

Biuro w branży kreatywnej

Papaya Films

Biuro w branży prawniczej

Kancelaria SDZ

Biuro w magazynach

Drabest

Biurowy wellness

Codewise

Najlepsze biuro regionalne: Kraków

ESET

Najlepsze biuro regionalne: Łódź

Regus

Najlepsze biuro regionalne: Poznań

VOX

Najlepsze biuro regionalne: Trójmiasto

LPP

Najlepsze biuro regionalne: Wrocław

Droids on Roids

Sala konferencyjna

Lionbridge

Biuro w branży technologicznej

The Software House

Innowacje i technologie

Skanska

Zadaniem Kapituły jest wyłonienie najlepszego projektu biurowego w każdej z konkursowych kategorii. W trakcie obrad wybranych zostanie łącznie 16 laureatów. Do grona Kapituły zaprosiliśmy ekspertów, którzy reprezentują różnorodne dziedziny, m.in. architekturę, socjologię, design, trendy, nieruchomości. Wybór laureatów odbędzie się w oparciu o kryteria jakościowe, zdefiniowane w regulaminie dla każdej z kategorii.

Beata
Bochińska

Daniel
Bienias

Karolina
Manikowska

Ewa
Andrzejewska

Radosław
Gajda

Bogna
Kietlińska

Radosław
Buczkowski

Łukasz
Kałędkiewicz

Michał
Młynarczyk

Jacek
Santorski

Warsztaty

Częścią idei OFFICE SUPERSTAR jest dzielenie się wiedzą w zakresie nowoczesnych form aranżacji, jej doboru do organizacji i aktualnych trendów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów, które dla Państwa przygotowaliśmy.

Zapisy na warsztaty odbywają się drogą mailową, udział jest bezpłatny dla firm, które zgłosiły swoje biuro w przynajmniej jednej kategorii konkursowej.

KIEDY: 05.09.18, GODZ: 09:00 - 12:30
GDZIE: Biuro CBRE, Rondo 1, Rondo ONZ 1, 00-124, Warszawa
PROWADZI: Ewelina Solecka, Workplace Consulting Manager, Grupa Nowy Styl

Przestrzeń biurowa wolna od niepożądanych dźwięków. Jak rozwiązania meblowe i aranżacja mogą wpływać na akustykę?
 
1.       Akustyka – jeden z 5 problemów w miejscu pracy.
2.       Środowisko akustyczne. Co może pochłonąć dźwięk? 
3.       Dobre praktyki w aranżowaniu przestrzeni z uwzględnieniem komfortu akustycznego.

KIEDY: 12.09.18, GODZ: 09:15 - 12:30
GDZIE: Biuro CBRE, Rondo 1, Rondo ONZ 1, 00-124, Warszawa
PROWADZI: Dominika Kowalska, Associate Director, Workplace Solutions, CBRE | Paweł Dobrowolski, Associate Director, Office, CBRE | Jan Banasikowski, HR & Business Consultant, CBRE

„Home Office” – fakty i mity, czyli wszystko co trzeba wiedzieć o pracy zdalnej
 
Trend „Home Office” zyskuje na popularności – gdzie w jego obliczu miejsce na biuro? Czy praca zdalna wpływa na efektywność? Jak ten trend oddziałuje na projektowanie i aranżowanie przestrzeni biurowych? Czy pracownicy w ogóle pracują na „home office”?  Wiele mitów krąży wokół elastycznych godzin pracy, „home office” oraz pracy zdalnej – my powiemy Wam, które z nich są prawdziwe, a które należy włożyć między bajki. Opowiemy o najlepszych praktykach, omówimy najciekawsze case studies i wyrzucimy kilka trupów z biurowej szafy, aby zrobić miejsce na rozwiązania, które sprawdzą się w Twojej firmie.

KIEDY: 18.09.18, GODZ: 09:00 - 12:30
GDZIE: Office Inspiration Centre, Walerego Eljasza Radzikowskiego 182, 31-342 Kraków
PROWADZI: Ewelina Solecka, Workplace Consulting Manager, Grupa Nowy Styl | Adam Stelmach, akustyk, Grupa Nowy Styl

Przestrzeń biurowa wolna od niepożądanych dźwięków. Jak rozwiązania meblowe i aranżacja mogą wpływać na akustykę?
 
1.       Akustyka – jeden z 5 problemów w miejscu pracy.
2.       Środowisko akustyczne. Co może pochłonąć dźwięk? 
3.       Dobre praktyki w aranżowaniu przestrzeni z uwzględnieniem komfortu akustycznego.

KIEDY: 20.09.18, GODZ: 09:30 - 12:30
GDZIE: Showroom Philips ul. Duchnicka 3, 00-001 Warszawa
PROWADZI: Radosław Buczkowski, kierownik zespołu projektantów, Signify (wcześniej Philips Lighting)

Biuro w dobrym świetle.
Oświetlenia jako integralna część nowoczesnego biurowca.
 
Czy w dzisiejszych czasach oświetlenie nadal jest instalacją jedynie kompensującą niedobór światła dziennego? Dlaczego oświetlenie powinno być integralną częścią inteligentnego budynku? Czy światło może zastąpić poranną kawę? Co wspólnego ma ze sobą mobilny internet i oprawa oświetleniowa?
Jeśli ciekawi Państwa jak zmieniła się technika oświetleniowa po rewolucji LED, dlaczego nie musimy tęsknić za konwencjonalną żarówką, jak światło może poprawić nasze zdrowie i ułatwić nam życie w przestrzeni biurowej i nie tylko – zapraszamy do wspólnej dyskusji.

Znajdziesz tu odpowiedzi
na większość swoich pytań.

Do konkursu zapraszamy firmy, które są najemcami powierzchni biurowej, a ich biura charakteryzują się nowoczesną aranżacją przestrzeni. Szczegółowe warunki uczestnictwa omówiliśmy w regulaminie, prosimy o zapoznanie się z nim.
Tak, zgłoszenia do konkursu są bezpłatne, bez względu na liczbę wybranych kategorii.
Projekt można zgłosić w nieograniczonej liczbie kategorii. Zapraszamy do zapoznania się z ich opisem w zakładce „Kategorie”.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą on-line, za pomocą formularza. Prosimy o wypełnienie go, zgodnie z podanymi w nim instrukcjami, a także załączenie od dwóch do czterech zdjęć zgłaszanej przestrzeni.
Zdjęcia mogą zostać wykonane telefonem komórkowym, przy zachowaniu minimalnych rozmiarów 1920 px na 1080 px. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie zorganizować bezpłatną sesję zdjęciową do konkursu. Prosimy o wiadomość zatytułowaną „Zdjęcia” na adres mailowy: cbre@officesuperstar.pl
Konkurs jest wspaniałą okazją do promowania Państwa organizacji jako nowoczesnego i świadomego pracodawcy, co może być kartą przetargową w przyciąganiu najlepszych talentów do firmy (Employer Branding). Dodatkowo, każda firma, która zgłosi się do konkursu ma możliwość skorzystania z warsztatów, które poprowadzą eksperci z CBRE oraz z firm partnerskich. Ich dokładne opisy znajdują się w zakładce „Warsztaty”.
Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek Laureatom OFFICE SUPERSTAR 2018 nastąpi podczas Gali OFFICE SUPERSTAR 3 października 2018 roku w Warszawie. Mniej więcej dwa tygodnie wcześniej skontaktujemy się Laureatami konkursu w celu poinformowania o wynikach.
Każdy Laureat konkursu otrzyma tytuł OFFICE SUPERSTAR 2018, którym będzie mógł się posługiwać przez rok oraz pakiet informacyjny, pomocny przy komunikacji przyznania nagrody w komunikacji korporacyjnej oraz w mediach społecznościowych. To naprawdę wspaniały sposób do budowania i wzmacniania pozytywnego wizerunku pracodawcy, który z pewnością przełoży się na przyciągnięcie zdolnych ludzi do firmy. Zadbamy również o publikacje dotyczące Państwa zwycięstwa, w poprzedniej edycji galeria Laureatów pojawiła się między innymi na portalu Onet.pl oraz w magazynie Harvard Business Review. Podczas gali rozdania nagród każdy z Laureatów otrzyma również spersonalizowaną statuetkę OFFICE SUPERSTAR 2018.
Na warsztaty zapraszamy przedstawicieli wszystkich firm, które zgłosiły swój projekt aranżacji biura w przynajmniej jednej kategorii oraz otrzymały potwierdzenie poprawności zgłoszenia.
Zapraszamy maksymalnie 3 osoby z firmy na każdy z warsztatów. W zakładce „Warsztaty” znajdują się opisy programu każdego z nich, a także opis grupy docelowej, dla której jest on przeznaczony.
Prosimy o podanie osoby, która dobrze zna biuro i będzie mogła reprezentować zgłoszoną firmę.
Prosimy o wysłanie e-maila na adres: cbre@officesuperstar.pl. Postaramy się jak najszybciej skontaktować się z Państwem w celu wyjaśnienia problemów.

Partnerzy