Do you want to see the best office spaces in Poland?
We will announce the winners on October 3rd!

OFFICE SUPERSTAR 2018 is a competition that rewards the best office designs in Poland. If your office has an exceptional common area, great conference rooms or innovative solutions in the context of workplace design – sign up for the competition and win the title of the best office in Poland!

The competition covers 16 categories, e.g. The Best Office in the BPO/SSC Sector, Innovations and Technology, The Best Conference Room and The Best Office in: Cracow/Lodz/Tricity/Wroclaw.

Jeżeli:

- chcesz wzmocnić wizerunek swojej organizacji jako dobrego pracodawcy
- zależy Ci, żeby przyciągnąć najlepsze talenty ze swojej branży
- budujesz wizerunek swojej firmy, jako nowoczesnej i podążającej za trendami organizacji
- chcesz pochwalić się inspirującymi wnętrzami… ZGŁOŚ SWOJE BIURO DO KONKURSU!

W ramach projektu oferujemy niepowtarzalną okazję do promowania swoich przestrzeni i pomoc w budowaniu wizerunku innowacyjnej i nowoczesnej firmy! Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy cykl warsztatów, które pozwolą dowiedzieć się więcej o trendach przyszłości w zakresie aranżacji powierzchni, która pozytywnie wpływa na motywację oraz efektywność pracowników.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek odbędzie się w trakcie Gali OFFICE SUPERSTAR w październiku br.

Do zobaczenia!

Zapoznaj się z kategoriami:

Wnętrza:

Przestrzeń socjalna

Sala konferencyjna

Innowacje i technologie

Przestrzeń rekreacyjna

Biuro coworkingowe

Branże:

Biuro w branży BPO/SSC

Biuro w branży technologicznej

Biuro w branży finansowej

Biuro w branży logistycznej i magazynowej

Biuro w branży kreatywnej

Regiony:

Najlepsze biuro regionalne: Kraków

Najlepsze biuro regionalne: Poznań

Najlepsze biuro regionalne: Łódź

Najlepsze biuro regionalne: Trójmiasto

Najlepsze biuro regionalne: Wrocław

WINNERS
2019

Category
SOCIAL

Zadaniem Kapituły jest wyłonienie najlepszego projektu biurowego w każdej z konkursowych kategorii. Do grona Kapituły zaprosiliśmy ekspertów, którzy reprezentują różnorodne dziedziny, m.in. architekturę, socjologię, design, trendy, nieruchomości. Wybór laureatów odbędzie się w oparciu o kryteria jakościowe, zdefiniowane w regulaminie dla każdej z kategorii.

Ewa
Andrzejewska

Daniel
Bienias

Beata
Bochińska

Radosław
Buczkowski

Radosław
Gajda

Łukasz
Kałędkiewicz

Bogna
Kietlińska

Ewa Maria
Kuryłowicz 

Maciej
Markowski

Grzegorz
Stiasny

Natalia
Szcześniak

Anna
Żmijewska

Warsztaty

Tematyka warsztatów:

Znajdziesz tu odpowiedzi
na większość swoich pytań.

Uzasadnij, dlaczego przestrzeń zasługuje na nagrodę w wybranej przez Ciebie kategorii. Opisz ją i wskaż, jak służy Twojemu zespołowi oraz jaka była koncepcja jej stworzenia. Prosimy o przygotowanie opisu zawierającego od 600 do 1000 znaków ze spacjami.
Do konkursu zapraszamy firmy, które są właścicielami lub najemcami powierzchni biurowej powyżej 450m2, a ich biura charakteryzują się nowoczesną aranżacją przestrzeni.
Tak, zgłoszenia do konkursu są bezpłatne, bez względu na liczbę wybranych kategorii.
Projekt można zgłosić w maksymalnie 2. kategoriach. Zapraszamy do zapoznania się z ich opisem w zakładce „Kategorie”.
Zgłoszenia przyjmowane są drogą on-line, za pomocą formularza. Prosimy o wypełnienie go, zgodnie z podanymi w nim instrukcjami, a także załączenie czterech zdjęć zgłaszanej przestrzeni.
Zdjęcia mogą zostać wykonane telefonem komórkowym, przy zachowaniu minimalnych rozmiarów 1920 px na 1080 px. Na terenie Warszawy jesteśmy w stanie zorganizować bezpłatną sesję zdjęciową do konkursu. Prosimy o wiadomość zatytułowaną „Zdjęcia” na adres mailowy: cbre@officesuperstar.pl
Konkurs jest wspaniałą okazją do promowania Państwa organizacji jako nowoczesnego i świadomego pracodawcy, co może być kartą przetargową w przyciąganiu najlepszych talentów do firmy (Employer Branding). Dodatkowo, każda firma, która zgłosi się do konkursu ma możliwość skorzystania z warsztatów, które poprowadzą eksperci z CBRE oraz z firm partnerskich. Ich dokładne opisy znajdują się w zakładce „Warsztaty”.
Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie statuetek Laureatom OFFICE SUPERSTAR 2019 nastąpi podczas Gali OFFICE SUPERSTAR 3 października 2019 roku w Warszawie. Mniej więcej dwa tygodnie wcześniej skontaktujemy się Laureatami konkursu w celu poinformowania o wynikach.
Każdy Laureat konkursu otrzyma tytuł OFFICE SUPERSTAR 2019, którym będzie mógł się posługiwać przez rok oraz pakiet informacyjny, pomocny przy komunikacji przyznania nagrody w komunikacji korporacyjnej oraz w mediach społecznościowych. To naprawdę wspaniały sposób do budowania i wzmacniania pozytywnego wizerunku pracodawcy, który z pewnością przełoży się na przyciągnięcie zdolnych ludzi do firmy. Zadbamy również o publikacje w mediach dotyczące Państwa zwycięstwa. Podczas gali rozdania nagród każdy z Laureatów otrzyma również spersonalizowaną statuetkę OFFICE SUPERSTAR 2019.
Zapraszamy maksymalnie 3 osoby z firmy na każdy z warsztatów. W zakładce „Warsztaty” znajdują się opisy programu każdego z nich, a także opis grupy docelowej, dla której jest on przeznaczony.
Prosimy o podanie osoby, która dobrze zna biuro i będzie mogła reprezentować zgłoszoną firmę.
Prosimy o wysłanie e-maila na adres: cbre@officesuperstar.pl. Postaramy się jak najszybciej skontaktować się z Państwem w celu wyjaśnienia problemów.

Partnerzy III edycji konkursu

Patronat honorowy III edycji konkursu